Hizmetlerimiz

Son Teknoloji, Eksiksiz Hizmet

Belen Kozmetik

Üretimde Nihai Yol Arkadaşı

Belen Cosmetics deneyimi ve uzman ekibiyle firmanız için bütün dermokozmetik üretim süreçlerini en etkili şekilde tamamlamakta, etkili analiz ve formülasyon metodlarıyla müşterilerinizin beklentilerini karşılayacak ürünler ortaya çıktığından emin olmaktadır.

Krem, losyon, sprey ve şampuan gibi geniş bir ürün yelpazesinde ürettiğimiz dermokozmetik üretiminin yanı sıra formülasyon, ar-ge ve tasarım alanında da verdiğimiz hizmetlerle etkisi kanıtlanmış nihai ürün ortaya çıkana kadar sürecin her aşamasında destek sağlamaktayız.

Ar-ge ve Formülasyon

Üretim Süreçleri

Tasarım

Kalite Kontrol Süreçleri

Ar-Ge ve Formülasyon

Belen Kozmetik ailesi olarak, güzellik ve kişisel bakım sektöründe en son yenilikleri takip ederek, yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyoruz. 

Ar-Ge ve formülasyon çalışmalarımız, kapsamlı bir test ve değerlendirme sürecinden geçer. Bu süreçte, ürünlerimizin güvenlik, stabilite, etkinlik ve uyumluluk açısından yüksek standartları karşıladığından emin oluruz.

Üretim Süreçleri

Yüksek kalite standartlarına uygun bir üretim süreciyle üretiyoruz.Üretim sürecimizde, özenle seçilmiş doğal ve etkili bileşenlerin ölçülü bir şekilde karıştırılmasıyla ürünlerimizin formülasyonları oluşturulur.Ürünlerimizin üretiminde, hijyenik ortamlarda ve son teknoloji ekipmanlarla, kalite kontrol aşamalarından geçerek, müşterilerimize güvenli ve etkili ürünler sunmayı hedefliyoruz.

Tasarım

Tasarım bölümümüzde, görsel estetiği ve kullanıcı deneyimini ön planda tutarak ürünlerimizin ambalaj ve tasarım süreçlerini yaratıcı ve özgün bir şekilde gerçekleştiriyoruz.